- [ ] Nepíšu příspěvek jen proto, abych napsal/a příspěvek.
- [ ] Mám cíl a vím, co chci lidem sdělit.
- [ ] První věta zaujme / je clickbaitová / je to otázka.
- [ ] Grafika příspěvku zaujme, pobaví nebo šokuje.
- [ ] Grafika má jednotný styl ladící k mé značce.
- [ ] Používám svůj ToV / styl komunikace (tykám / vykám…).
- [ ] Neskáču od jednoho k druhému, text má hlavu a patu.
- [ ] Příspěvek má jen 1 téma (co odstavec, to 1 myšlenka).
- [ ] Střídám různé formáty – text, fotka, video, carousel atd.
- [ ] Text není jednolitý, mezi odstavci jsou mezery.
- [ ] V textu nejsou dlouhé odstavce.
- [ ] Věty jsou krátké, nejsou tam dlouhá složitá souvětí.
- [ ] Smajlíky jsou použité na oživení textu.
- [ ] Používám odrážky pro sdělení hodnotných informací.
- [ ] Pro zvýraznění a oživení textu je použitý CapsLock / bold.
- [ ] Jsou zahrnuty 3 – 4 relevantní hashtagy.
- [ ] Na konci příspěvku je tématické CTA.
- [ ] Pokud nabízím službu / produkt, odkazuju na ni / něj na konci příspěvku.
- [ ] V příspěvku službu / produkt ukazuju na příkladu z praxe.
- [ ] Nabídka služby / produktu není otravná a nebije do očí, ideálně je vtipná / odlehčená.